© 2017 Koto ud1

Wszystko o najważniejszych funkcjach systemu MFP

Urządzenie MFP to sprzęt wielofunkcyjny, który skanuje, faksuje, kopiuje oraz drukuje. Może być wyposażony w drukarkę laserową oraz atramentową. Funkcje urządzeń MFP są bardzo praktyczne i sprawiają, że praca w każdym przedsiębiorstwie jest szybsza i efektywniejsza.

Urządzenia wielofunkcyjne MFP – Funkcja 1

Zacznijmy od funkcji, jaką jest personalizacja panelu w urządzeniach MFP. Na głównym ekranie znajdują się różne skróty oraz aplikacje. Każdy pracownik firmy może dopasować jeden skrót do swoich potrzeb. W jaki sposób? Poprzez ustawienie takich parametrów, których najczęściej używa wykonując określone zadania na przykład rozmiar, orientacja papieru itp. To duża oszczędność czasu oraz większa wydajność pracy.

ud1

Urządzenia wielofunkcyjne MFP – Funkcja 2

Jeżeli chodzi o funkcje urządzeń MFP to nie można zapomnieć o raportowaniu oraz monitorowaniu. Dzięki temu możliwa jest ochrona wszystkich dokumentów, które opuszczają firmę. Bez problemu można ustalić który pracownik wysyłał określony papier oraz to, kto był jego adresatem. Urządzenie właśnie takie raporty jest w stanie generować.

Urządzenia wielofunkcyjne MFP – Funkcja 3

Trzecia funkcja to komunikacja urządzeń MFP z tabletami i smartfonami. Urządzenie MFP umożliwia drukowanie, skanowanie, faksowanie plików z telefonów, które znajdują się w pobliżu urządzenia oraz w dalszej odległości. W drugim przypadku należy pamiętać, że aby taka czynność była możliwa musi być zasięg.

Urządzenia wielofunkcyjne MFP – Funkcja 4

Kolejną bardzo ważną funkcją jest szybkie skanowanie dwustronne. Jak pewnie zauważyliście mnóstwo dokumentów drukowana jest dwustronnie. Skanowanie takich dokumentów jest bardzo czasochłonne z uwagi na ciągłe przekładanie kartek. Urządzenie MFP umożliwia skanowanie dwustronne i to na jednym przebiegu.

Jeżeli szukacie sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych MFP to koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Kserokop. Znajdziecie ją na stronie internetowej –
http://www.kserkop.com/pl–urzadzenia-drukujace-9
 .

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany. Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *

*
*

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>